FOTO: Selekcija U15 z zmago končala tekmovanja in z mislimi že na državnem tekmovanju

📣🏆 Naša ekipa U15 je v torek sklenila tekmovalno sezono. V zadnjem krogu je bila uspešnejša od NŠ Ledava, ki jo je premagala s 7:0. Z mislimi smo že v tekmovanju v 2. Slovenski ligi vzhod.

👉 Ne pozabite nas spremljati in bodite z nami tudi v prihodnjih izzivih, saj bomo skupaj gradili našo nogometno zgodbo! ⚽️🌟

#NogometniKlub #U15 #TekmovalnaSezona #Zmaga #2SlovenskaLiga #NogometnaPrihodnost

🏆⚽️👏

 

Fantje so se dostojno poslovili od gledalcev, sedaj pa odhajajo na krajši »dopust«. V začetku julija jih namreč že čakajo priprave na novo nogometno sezono, v kateri bodo nastopali v 2. Slovenski ligi vzhod – mlajši v U15, starejši pa v kadetski ligi. Hvala trenerju Bogdanu Črnku. Se že veselimo nadaljnjega sodelovanja. Hkrati dajemo poziv igralcem drugih – nam prijateljskih klubov, predvsem igralcem, rojenim 2007 in 2009, da se – v kolikor imajo željo po igranju na državnem nivoju, v naslednji sezoni (seveda z vednostjo in v dogovoru s trenutnim klubom) pridružijo našim ekipam U15 ali U17. Kontaktni podatki so na facebook profilu in spletni strani.